shutterstock_123455165
Nasza Kuchnia

Jeśli ważne jest dla Państwa zdrowie i chcą Państwo zapewnić swoim najbliższym i sobie zdrową żywność, gorąco polecamy nasze produkty. W naszej kuchni stosujemy tylko zdrowe oleje rzepakowe, a wszystkie składniki produktów są świeże i pochodzą z codziennych dostaw. Dobrze zorganizowane i zaopatrzone zaplecze, najwyższej jakosci piece i wędzarnie, a przede wszystkim doświadczeni pracownicy zorientowani zna zdrową żywność gwarantują smaczne potrawy dla Państwa i Waszych rodzin. W naszej kuchni znajdą Państwo zarówno potrawy tradycyjne jak i wiele nowości, kuchnię polską, europejską oraz amerykańską, a to wszystko oparte na składnikach, z których zostały wyeliminowane sztuczne dodatki. Używamy tylko zdrowego oleju rzepakowego, niemodyfikowanego genetycznie i nie zawierającego nienasyconych kwasów tłuszczowych, oraz naturalnych przypraw nie zawierających glutamnianu sodu (MSG). To wszystko pozwala nam stworzyć dla Państwa menu jakiego nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

no-MSG_s

Żurek, barszcz czerwony, a może pomidorowa? Szeroki wybór zup kuchni polskiej dostępny jest u nas każdego dnia. W naszej ofercie znajdą Państwo również potrawy takie jak spicy chili, wyśmienite flaczki, czy uwielbiany przez naszych Klientów smalec domowy! 

Polecamy również gotowe do spożycia lub odgrzania potrawy przyrządzone przez nasze kucharki. Od szerokiego wyboru mięs i ryb: pieczonych, wędzonych, grillowanych, smażonych, poprzez sałatki i przystawki, aż do wyjątkowych, mniej tradycyjnych potraw jak np. burger z bakłażana.

Jednak to nie wszystko…. obecnie rozbudowujemy mocno ofertę dań organicznych i naturalnych: potrawy drobiowe z naturalnie chowanych kurczaków, bez hormonów wzrostu i antybiotyków, a także sałatki i twarożki organiczne. 

 download (11)download (12) download (13)download (14)non-gmo3