DSC_0220
Kolatek

80% ORGANICZNY CHLEB ORKISZOWY
Z KIEŁKOWANYMI ZIARNAMI ORKISZU

Skoro nazwaliśmy go Kołatek, wiesz że musi być dobry. Kiełkowany orkiszowy chleb Kołatek jest naszym pionierem jeśli chodzi o pracę z organiczną orkiszową mąką kiełkowanąi organicznymi kiełkowanymi ziarnami orkiszu. Nadał on nowy wymiar dla “jasnego” pieczywa – zdrowy wymiar i jest wciąż jednym z najbardziej popularnych naszych chlebów. Bogaty w błonnik, witaminy, minerały i przeciwutleniacze, stanowi zdrową alternatywę dla wszystkich, którzy kochają biały chleb, ale chcą zrobić krok naprzód w kierunku zdrowego odżywiania. 

Kolatek

– Nie zawiera soi
– Wysoka zawarość błonnika, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy
– Zawiera 80% organicznej mąki orkiszowej dla łatwego procesu trawienia
– Zawiera pełnoziarnisty owies, pełnoziarnistą mąkę orkiszową i kiełkowane ziarna orkiszu

Kolatek

Naszą misją jest dostarczać najzdrowszych i najlepiej smakujących produktów ze składników najwyższej jakości. To właśnie dlatego nazwaliśmy ten chleb Kołatek jako odzwierciedlenie tego co chcemy oferować naszym Klientom. Jest to smaczna i zdrowa wersja jasnego pieczywa. 

Kiełkowany orkiszowy Kołatek był naszą pierwszą recepturą na chleb zawierającą organiczną pełnoziarnistą mąkę orkiszową i organiczne kiełkowane orkiszowe ziarna, a to właśnie jego popularność i wiele pozytywnych opinii Klientów zainspirowały nas do dalszych badań, testów i rozwoju kolejnych wyjątkowych i zdrowych wypieków. Kołatek zawiera 80% organicznej mąki orkiszowej, co sprawia, że jest delikatny i lekkostrawny, a mąka pszenna, która jest tylko znikomym dodatkiem, nadaje mu puszystość, dzięki czemu jego miękisz jest zbliżony do jasnego pieczywa. Kluczem do jego sukcesu jest zarówno jego wyjątkowy smak jak i wielekorzyści zdrowotnych.  Jest bogaty w błonnik pochodzący z organicznej mąki orkiszowej, kiełkowanych ziaren orkiszu i pełnych ziaren owsa, wspiera procesy trawiene, jest bogaty w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, a także nie zawiera soi. 

Biorąc pod uwagę nazwę tego chleba, można powiedzieć że jesteśmy niezwykle dumni z kiełkowanego orkiszowego Kołatka, więc zapraszamy do spróbowania go, co będzie wspaniałym początkiem drogi do lepszego zdrowia.