photo coming soon
7 Ziaren Żyta

100% ORGANICZNY KIEŁKOWANY CHLEB NA ZAKWASIE
BEZ PSZENICY

7 Ziaren Żyta jest pysznym chlebem na zakwasie, który zawiera 100% kiełkowanych mąk żytnich i orkiszowych oraz 7 różnych kiełkowanych ziaren. Nie zawiera pszenicy i drożdży, dzięki czemu jest jednym z najzdrowszych chlebów, a jednocześnie jednym z najsmaczniejszych i najbardziej popularnych.

 

 

– 100% kiełkowany – organiczne kiełkowane mąki i ziarna
– nie zawiera pszenicy  – zawiera organiczny lekkostrawny orkisz
– na zakwasie – nie zawiera drożdży
– wysoka zawartość błonnika, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy

7 seeds of rye

Ten niezwykle zdrowy chleb to prawdziwa symfonia smaku. Organiczny kiełkowany chleb na zakwasie, który w dodatku nie zawiera drożdży i pszenicy – czyż to nie idealny początek do każdego śniadania?

Podstawą 7 Ziaren Żyta jest chleb Ezekiel 4:9. Zawiera 7 organicznych kiełkowanych ziaren, gdzie pszenicę zastąpiliśmy organicznymi kiełkami ziaren żyta i organiczną mąką żytnią z pełnego przemiału, czego uzupełnieniem jest powolny wzrost chleba na zakwasie. 7 Ziaren Żyta to nie tylko wyjątkowy smak, ale również wiele niesamowitych korzyści zdrowotnych: bogactwo błonnika (ze wszystkich pełnych ziaren), witamin, minerałów i przeciwutleniaczy (z kiełkowanych ziaren, zakwasu i miodu). Jest on lekkostrawny, a wszystkie wartości są łatwoprzyswajane.

7 Ziaren Żyta jest kulminacją wszystkich nauk o chlebie w jednym skromnym bochenku…